Posted on

Czy upięte włosy to dobry pomysł na ślub? Przekonaj się sama już dziś!

Upięte włosy na wesele z warkoczami w roli głównej? Sprawdź, czy warto je zrobić!

Wybór fryzury na ślub jest naprawdę ważny, ponieważ to włosy idealnie dopełniają całą Twoją stylizację. Jeżeli Twoje wesele ma być w stylu boho, to upięte włosy z warkoczami będą strzałem w dziesiątkę! Warkocze kojarzą się z polskim folklorem i znane są od zarania dziejów. Ich ogromnym plusem jest to, że istnieje wiele rodzajów – kłosy, dobierane, francuskie, luźno puszczone oraz skręcane dookoła głowy. Te, które wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Jednak upięte włosy to nie wszystko! Rozpuszczone włosy ze wplecionymi warkoczykami to również świetna opcja dla Panny Młodej!

Marzysz o welonie na swoim ślubie? Zobacz, jakie fryzury będę do tego odpowiednie!

Jeżeli Twoim marzeniem jest welon, to musisz dobrać do niego odpowiednią fryzurę. Musisz pamiętać, że nie każda fryzura będzie uwydatniać plusy, jakie ma welon, a nawet całe upięcie może wyglądać po prostu źle. Aby nie mieć problemów z wyborem, warto postawić na ponadczasową klasykę, a jest nim niewielki koczek baletnicy. Charakteryzuje się on tym, że jest bardzo łatwy do wykonania, a dodatkowo nigdy nie wychodzi z mody. Tak upięte włosy prezentują się niezwykle elegancko i wyjątkowo! Wiele influencerek i gwiazd światowego formatu decyduje się właśnie na takie uczesanie.

Chcesz postawić na koka? Jaki będzie pasował do kształtu Twojej twarzy?

Przed zdecydowaniem się na rodzaj koka, powinnaś skupić się na kształcie Twojej twarzy. Jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań jest kok umiejscowiony nisko. Przy takim uczesaniu na pewno nie będzie problemu z założeniem wymarzonego welonu. Kolejną opcją jest kok na samym czubku głowy. Jednak warto wiedzieć, że tego typu fryzura nie będzie pasować do wielu osób. Powinny unikać jej osoby, które mają wysokie czoło i pociągłą twarz, ponieważ będzie ona jeszcze bardziej uwydatniona. Aby upiększyć Twojego koka, możesz dodać ozdobne spinki.